МЗС України: шансів знайти живими трьох зниклих безвісти українських моряків практично немає

Glavred.info

Андрій Сибіга, який очолює українське диппредставництво в Турецькій Республіці, повідомив, що всім тим, хто вижив і госпіталізованим після аварії суховантажу морякам з-поміж українських громадян нічого не загрожує.

За словами дипломата, всі постраждалі члени екіпажу затонулого корабля знаходяться в одній з медичних установ турецького міста Самсун однойменної провінції. Всім їм надано необхідний обсяг медичної допомоги. Протягом двох-трьох найближчих днів можна буде виписувати пацієнтів.

Співробітники Міністерства закордонних справ, що працюють на території Туреччини, нададуть все необхідне тим морякам-співвітчизникам, які опинилися без документів і речей.

Сибіга зазначив, що шансів знайти живими трьох зниклих українських моряків практично немає. При цьому дипломат, що турецька берегова охорона продовжує пошукові роботи на місці морського краху.

Нагадаємо, що перевозило вугілля вантажне судно зазнало аварії біля турецького берега. Чотири громадянина України з-поміж команди суховантажу загинуло.

Турецька влада почали розслідування аварії судна. Госпіталізованих моряків, за повідомленням посла, вже опитали слідчі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*