Перспективи вступу в НАТО глава МЗС назвав «середньостроковими»

Obzor.lt

Глава зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін в ефірі телепрограми «Сніданок з 1 + 1» розповів про ймовірні терміни вступу України до Північноатлантичного Альянсу.

Описуючи мінімально і максимально допустимі їм терміни вступу в НАТО, Клімкін зазначив, що вірити в приєднання до Альянсу в найближчі рік або два не слід, і він вважає такі твердження помилковими. Він додав, що й ті, хто розповідає про мінімум тридцять років, необхідні країні для вступу в НАТО, теж не заслуговують на довіру. Терміни вступу в НАТО Клімкін назвав «середньостроковими».

Міністр підкреслив, що європейський і євроатлантичний інтеграційні процеси можливі, якщо в Україні будуть змінюватися та по-справжньому працювати. Він розкритикував нинішні темпи цих змін, помітивши, що з подібними Україна не зможе вступити в Європейський Союз навіть протягом п’яти років.

Коментуючи аспекти вступу держави до Північноатлантичного Альянсу, керівник МЗС пояснив, що справа з цим об’єднанням йде простіше. Усередині НАТО необхідно досягнення консенсусу, в той час як в країні необхідно ще дещо здійснити, додав Клімкін, визнавши, що країна ще до такого кроку не готова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*