Адвокати Фірташа зажадали припинити справу по своєму підзахисному

Oligarh.media

Офіційний представник юридичного захисту Дмитра Фірташа заявив на прес-конференції, що прокуратура в Сполучених Штатах, що висунула звинувачення щодо українського бізнесмена, повинна відмовитися від подальшої роботи над кримінальною справою по ньому.

Адвокат повідомив, що прокурори відправили запит на екстрадицію Фірташа, ґрунтуючись лише на звіті консалтингової фірми McKinsey, який був зроблений в програмі PowerPaint для компанії «Боїнг». Фірташ підкреслив, що цього звіту він ніколи не бачив.

Нагадаємо, що український олігарх був затриманий на території Австрії за запитом американського Мін’юсту в березні 2014 року, звинувативши його в даванні хабара понад десятиліття тому. Прокурори стверджують, що незаконну грошову винагороду в розмірі 18 мільйонів 500 тисяч доларів США були дані Фірташем для дозволу на сировинний видобуток в одному зі штатів Індії.

У звіті компанії McKinsey відзначається, що Фірташ пропонував розв’язати питання з повагою до традиційного процесу бюрократії, в який він включив давання хабара.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*