Підозрюваний у вбивстві «Сармата» залишився під вартою

znaj.ua

У Запоріжжі апеляційний суд відхилив звернення до інстанції з боку Миколи Ломаки, підозрюваного у вбивстві учасника антитерористичної операції Віталія Олешка (позивний «Сармат»).

Судовий захисник Ломаки просив суд змінити запобіжний захід з перебування в слідчому ізоляторі Кривого Рогу під цілодобовий домашній арешт. Саме з криворізького СІЗО судом була організована відеоконференція з підозрюваним.

Адвокат зазначив, що Ломака вивозився в ізолятор Кривого Рогу без попередження, що сторона захисту визнала підставою для скасування перебування під вартою Ломаки. Юрист заявив, що у його підзахисного є дружина та мати похилого віку. Також він заявив про тривале слідство, під час якого Ломака знаходиться в ув’язненні.

Прокурор заперечив опонентові, заявивши, що слідство за цей час провів приблизно три десятка експертиз і більше сотні різних досліджень.

У справі вбивства учасника АТО і активіста Олешко проходить група розформованого батальйону «Торнадо». Один з чотирьох підозрюваних вже зізнався слідству в скоєнні злочину і надав правоохоронцям відомості, що вказують на підприємця Михайла Сігіду як на ймовірного організатора розправи з «Сарматом».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*