Центрвиборчком прийняв рішення про реєстрацію ще чотирьох кандидатів

Insider.zt.ua

У прес-центрі Центрвиборчкому інформують, що в цей вівторок, 8 січня Комісія прийняла рішення, згідно з яким, були схвалені ще чотири заявки на реєстрацію претендентів на пост голови держави.

Підкреслюється, що зараз Центрвиборчкомом були схвалені лише п’ятеро претендентів на посаду президента України, серед них представник соціал-демократів Сергій Каплін, голова громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, представник політсили «Самопоміч» Андрій Садовий, а також Віталій Скоцик, який не представляє інтереси жодної політичної партії та сам висунув свою кандидатуру.

Прес-центр ЦВК підкреслює, що станом на цей вівторок на пост голови держави в цілому зареєстровано п’ять претендентів. Самі вибори пройдуть вже цієї весни в останній день березня.

Необхідно нагадати, що раніше Центрвиборчкомом було прийнято рішення, згідно з яким, був зареєстрований перший кандидат на посаду президента, ним став Ігор Шевченко. Зазначимо, що раніше Шевченко очолював Міністерство екології України. Також варто підкреслити, що до цього Комісія прийняла рішення не реєструвати кандидата на пост голови держави Володимира Ратуша, оскільки документація, яку він надав, не відповідає всім вимогам.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*