Три компоненти, які потрібно оновити в ЗСУ

Lostarmour.info

У студії суспільно-політичної програми «Інформаційний вечір» на «5 каналі» Андрій Пашинський, голова комітету парламенту з питань нацбезпеки та оборони України, позначив три компоненти Збройних сил України, які потребують в першочерговому оновленні.

Андрій Пашинський заявив, що є кілька речей, які необхідно зрозуміти, для того, щоб вибудувати грамотну воєнну доктрину. В першу чергу потрібно позначити того, хто нам протистоїть, і чим відрізняється їхня армія. Усім відомий факт, що ми протистоїмо російській армії, а її відмінністю є наявність величезної кількості танків, частина з яких знаходиться на нашому кордоні. Дана міць може в будь-який момент перетнути держкордон і почати проявляти дії відкритої агресії. Відповідно даній інформації, Україні необхідно придбати протитанкову зброю. Деякою держава вже володіє, наприклад, у нас є протитанкові ракетні комплекси «Стугна», «Корсар» і «Джевелін», але на сьогодні ми не правочинні їх використовувати в ситуації агресії. За словами Пашинського, це перша лінія оборони.

Другою лінією є наявність потужної системи протиповітряної оборони. Дане питання є болючою темою для держави, оскільки попередній уряд активно продавав системи ППО практично задарма, а нині система протиповітряної оборони коштує дуже дорого.

Третьою лінією оборони України є авіація. Пашинський відзначає, що нашій державі необхідна і винищувальна, і штурмова авіація, однак для України це велика проблема, оскільки технології з кожним днем стають все більш досконалими, а наша держава відстає в цьому питанні років на 20. Тому нашим розробникам необхідно хоча б український винищувач МіГ -29 довести до конкурентного стану з російським аналогом.

Згідно зі словами голови комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки та оборони це три основні речі, які займають першочергове місце серед іншого, на що нам потрібно звернути свою увагу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*