Експерт: Зеленський є одним з кращих кандидатів

Facty.info

Експерт з політичної психології Сергій Кривуля в ході свого інтерв’ю інформаційному агентству «24tv.ua.» розповів чому саме Зеленський найкращий з усіх претендентів на посаду голови України. Він підкреслив, що беручи до уваги той факт, хто раніше керував нашою державою, актор та шоумен має досить виграшні позиції. Як зазначається, жителі нашої країни зіткнулися з певним відчуттям ошуканстві від політичних діячів. Для того щоб зменшити напругу в соціумі та збільшити рівень довіри українців необхідні нові обличчя у політиці.

Таким чином, Кривуля вважає, що у зрівнянні з іншими кандидатами, Зеленський не чим не поступається їм, а, навпаки, навіть випереджає інших. Він зазначив, що після тих політиків, що керували державою, шоумен був би доречним на цій посаді. Психолог додав, що він в жодному разі не іронізує та підкреслив, що ризик того, що у Зеленського на посаді президента може «розвалитися голова» залишається. Так, на думку експерта, сама влада є дуже підступною, яка ламала різних людей, проте можливості на щасливий результат все ж залишаються.

Кривуля зазначає, що у Зеленського є багато сильних сторін, а саме: він має освіту, він здатний до самоіронії, володіє почуттям гумору, розсудливий, та найголовніше – він не тягне за собою той шлейф негативу, який є в інших політичних діячів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*