Гройсман: процес об’єднання громад має завершитись до наступного року

Golos.ua

Голова уряду України Володимир Гройсман в своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що він сподівається, що процес об’єднання громад по всій території держави закінчиться вже до наступного року, на який заплановані вибори до місцевого самоврядування.

Він підкреслив, що для продовження процесу реформування потрібно перейти на новий етап, що передбачає зміни. Так до виборчого процесу у місцеві органи влади планується закінчити процес об’єднання громад. Крім цього, впродовж поточного року планується конституційно закріпити реформу децентралізації для того, щоб вона була вже незворотною.

Також Гройсман підкреслив, що, на його думку, саме процес децентралізації є одним з найуспішніших у процесі реформування. Він підкреслив, що по всій території держави вже існують безліч громад, при цьому, українці, які в них мешкають, підкреслюють, що якість життя змінилась в кращу сторону.

Нагадаємо, що до цього в Україні розпочався процес децентралізації, який полягає в тому, аби збільшити ланки місцевого самоврядування, щоб кожна громада змогла бути дієздатною. Зазначається, що згідно з планом, що затвердив уряд, усього таких громад має бути півтори тисячі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*