Трамп: необхідно зміцнити безпеку на кордоні з Мексикою

Houstonchronicle.com

Інформаційне агентство «УНН» інформує, що в цей вівторок восьмого січня лідер Сполучених Штатів Трамп на телебаченні виступив із заявою, в якій звернувся до усіх американців. Саме звернення транслювалися усіма каналами держави.

Як зазначається, у своїй промові Трамп закликав громадян Сполучених Штатів, аби ті прийняли запропонований ним план дій щодо зміцнення безпеки американо-мексиканському кордоні. Зазначається, що розбіжності, які виникли між представниками республіканської та демократичної політсилами призвели до того, що уряд частково припинив свою роботу. Така ситуація триває вже протягом вісімнадцяти днів. Самі розбіжності виникли у питанні щодо фінансування ініціативи голови держави.

Трамп також підкреслив, що від нелегального в’їзду на територію Сполучених Штатів з південного кордону, в першу чергу страждають американці. Так, кордон з Мексикою, є свого роду ситом, через яке щоденно до США надходять наркотичні засоби та в країну в’їжджають представники злочинності.

Таким чином, кожного тижня в Сполучених Штатах від наркотиків помирають понад трьохсот громадян. Така ситуація є гуманітарною кризою. Крім того, нелегали часто проникають в країну, використовуючи при цьому малолітніх дітей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*