Томос про автокефалію отримав підписи всі Синоду

Unn.com.ua

За повідомленням журналістки «1 + 1» Неллі Ковальської, під Томос поставили свої підписи всі члени Синоду. Всього підписалися одинадцять найвищих духовних осіб Вселенського патріархату.

Тепер церковний документ про автокефалію новоствореної Православної церкви України є оформленим остаточно. Очікується, що Томос буде повернений до Києва найближчим часом, де він буде поставлений на почесне місце і дбайливо зберігатися.

Нагадаємо, що напередодні Різдва в урочистих обставинах Томос був підписаний Варфоломієм, після чого текст церковного документа був опублікований в Мережі. Одержувачем церковної грамоти про українську автокефалію став раніше обраний предстоятель ПЦУ Епіфаній.

У свято Різдва Христового документ був урочисто внесений главою держави та предстоятелем автокефальної Церкви в столичний Софійський собор, після чого була відслужена святкова літургія.

Після заяви представника Мінкульту про відсутність підписів членів Синоду на Томосі було оголошено, що церковний документ повинен повернутися в Стамбул на нетривалий час.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*