На Одещині СБУ затримала голову відділу Нацполіції на хабарі

M.kapital.kz

Прес-центр СБУ інформують, що співробітники силового відомства, військова прокуратура, а також Держбюро розслідувань викрили голову підрозділу одного з районних відділів ГУ Нацполіції Одеської області. Як зазначається, дана особа систематично отримувала протизаконну особисту вигоду.

У відомстві розповіли, що співробітники СБУ з’ясували, що голова підрозділу, який є підполковником, налагодив схеми отримання системної протизаконної особистої вигоди від місцевих підприємців. Так, він не перешкоджав їм у здійсненні їх діяльності, натомість чого, щомісяця отримував по триста доларів з однієї торгової точки.

Крім того, силовики зафіксували й вимагання з боку підполковника. Він вимагав кошти від підприємця, сума яких сягала чотирьох тисяч доларів. Як зазначається, за ці гроші голова управління Нацполіції визнав непридатним до військової служби родича одного з підприємців.

Співробітники СБУ заарештували зловмисника на місці роботи, коли той отримував черговий хабар, сума якої було близько 4 000 доларів. На даний момент вирішується питання про висунення звинувачень в порушенні частини 3 статті 368 і обираються запобіжні заходи.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*