Мінкультури: в Україні знімають 19 патріотичних серіалів

goruzont.blogspot.com

Глава міністерства культури Євген Нищук в ході свого виступу в ефірі телевізійного каналу «Прямий» повідомив про те, що зараз в державі проходять знімання 19 телевізійних серіалів, які мають патріотичний характер. Він також у своєму виступі згадав про закон, що передбачає квоти на вітчизняну музику та пісні, а на даний момент на український контент в цілому, який містити й серіали.

Нищук розповів, що через Мінкультури в рамках патріотичної програми пройшли близько 69 проектів, 19 з яких – телесеріали. На даний момент ці серіали знаходяться на стадії фільмування, проте вже до середини поточного року вони поступово будуть з’являтися на екранах.

Також він стверджував, що багато людей неодноразово висловлювали критику ідеї державного інвестування в комерційні телевізійні канали. Міністр підкреслив, що держава вперше вносить інвестиції в розмірі 50% на створення серіалів будь-якого характеру.

Такі дії робляться для того, щоб змінити той контент, який українці звикли бачити на своїх екранах, щоб вони дивилися серіали та фільми про історію нашої країни, де немає ні пропаганди, ні цензури, а не російські фільми «про ментів». Нищук зазначив, що обмежень в області тематики немає ніяких, головне, щоб був повний цикл вітчизняного виробництва, а головні ролі грали українські актори.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*