Трирічне бюджетне планування, дозволить планувати подальші реформи в Україні

wolflinecapital.com

Законопроект під номером 8044, який передбачає появу бюджетного середньострокового планування, отримав підпис президента.

Про схвалення Петром Порошенком проекту закону про правову підставу для планування середньостроковій тривалості повідомив сайт Верховної Ради.

Проектом закону передбачено створення Бюджетної декларації, яка буде документом для державного стратегічного планування, що визначає основи політики формування бюджету середньострокового періоду. Поява середньострокового бюджетного планування скасовує раніш дієвий «Прогноз держбюджету» та «Основні напрями бюджетної політики» планової річної протяжності.

Законопроект, схвалений парламентом шостого грудня у другому читанні, був підписаний головою ВР Андрієм Парубієм двадцять першого грудня минулого року.

Представники Мінфіну, коментуючи прийняття законопроекту, пояснили, що тепер всі державні органи та відомства зможуть планувати подальші реформи, виходячи зі своїх бюджетних можливостей не тільки в короткостроковій, а й в довгостроковій перспективі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*