Половина претендентів до Вищого антикорупційного суду України негідні призначення

advokatkieva.com.ua

Анастасія Красносільська, представник організації «Центр протидії корупції», заявила, що деякі політичні діячі «не залишили надію» посприяти призначенню лояльних до них кандидатур до Вищого антикорупційного суду.

На її думку, низка цих політиків хоче бачити в ВАКС не тільки свої креатури, які довели своє служіння діючій системі, а й такі кандидатури, які було б зручно «тримати на гачку».

Завданням «Центру протидії корупції» Красносільська позначила не допустити появи недостойних кандидатів в ВАКС, закликавши їх усіх надати факти, що свідчать про доброчесність.

На думку представника «Центру протидії корупції», зі ста тринадцяти кандидатів п’ятдесят п’ять не виглядають гідними для заняття посад у Вищій антикорупційному суді.

Низка громадських організацій, до якої, крім антикорупційного «Центру», увійшли «Автомайдан», Transparency International Україна та DEJURE, представили складений ними список кандидатів в ВАКС, що викликає сумніви щодо відповідності їх репутації роботі в судовій інстанції такого рівня.

Раніше було ініційовано ветування у відношенні восьми найбільш сумнівних претендентів на зайняття посад в ВАКС, список яких був складений Громадською радою міжнародних експертів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*