Росія посилює своє угруповання в Чорному морі кораблями Північного флоту

Wallpapersafari.com

Вранці дев’ятого січня протичовновий есмінець російського Північного флоту «Сєвєроморськ» увійшов до акваторії Чорного моря.

Есмінець є першим кораблем такого класу з часів анексії Кримського півострова, який представляє не Чорноморський флот, а плавзасоби інших флотів ВМФ РФ.

Засоби масової інформації та експерти відзначають, що цей корабель є складовою основною ударною силою Військово-морського флоту серед надводних одиниць.

Нагадаємо, що раніше в Міноборони Росії повідомили, що сторожовий корабель Чорноморського флоту ВМФ взяв під контроль судно ВМС Сполучених Штатів «Форт Макгенрі», який прибув в район Чорного моря для патрулювання акваторії.

Після інциденту в Азовському морі 25 листопада, в ході якого кораблі ВМСУ зазнали агресії прикордонників РФ і були захоплені разом з екіпажами, що входять до Північноатлантичного альянсу країни заявили про підтримку України, засудивши дії російської сторони. У порт Одеси був спрямований британський військовий корабель HMS Echo, який, за задумом Міноборони Сполученого Королівства, повинен був урезонити Кремль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*