Нова система ППО України буде розроблена спільно з польською компанією

dnpr.com.ua

«Укроборонпром» спільно з компанією WM Electronics (Польська Республіка) запланував розробку систему ППО середньої дальності.

Нова ракетна система оборони покликана захистити важливі об’єкти та живу силу від всіх повітряних засобів нападу, включаючи ракети «земля-повітря», бойову авіацію всіх типів, керованої зброї тощо.

Представник WM Electronics заявив, що в основу системи протиповітряної оборони закладено використання ракет Р-27 українського виробництва середньої дальності.

Система протиповітряної оборони буде з вертикальним типом пуску. Вона буде встановлена на вантажному автомобілі Jelcz 662D польського виробництва.

Більшість компонентів для ракетних протиповітряних систем вже створені, включаючи паливо, головки з самонаведенням і двигун. Для розгортання виробництва на території сусідньої з Україною країни потрібні три роки.

Дальність нової системи складе до тридцяти кілометрів включно для боєголовок з інфрачервоним типом наведення. Для ракет з наведенням засобом радіолокації дальність складе двадцять п’ять кілометрів. Пасивна радіолокація збільшить максимальну дальність до ста десяти кілометрів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*