Студент харківського вишу підозрюється у торгівлі зброєю

фото: www.kp.kg

За результатами слідства харківської міської прокуратури №5  19 червня було затримано студента одного із вишів області.  Докази вказують на те, що студент не одноразово здійснював операції з продажу зброї.

Прес-служба прокуратури Харківської області стверджує те, що під час слідства вдалося встановити наявність двох оперативних закупок. «У травні 2018 року студент здійснив продаж боєздатної зброї, а саме пістолету ТТ та 14 патронів до нього. Друга закупка проведена  19 червня, внаслідок чого студента  4 курсу і було затримано співробітниками Нацгвардії. Цього разу студент продав автомат «Скорпіон» за 40 тис. гривень та дві бойові гранати».

На сьогоднішній день слідство продовжується. Харківська міська прокуратура намагається встановити канал походження та постачання зброї. Поки що вдалося знайти докази причетності ще однієї людини до скоєного злочину. В результаті обшуку  у неї було знайдено гвінтівку, пістолет та 100 патронів.

Прокуратура наполягає на тому, щоб підозрюваний студент знаходився під вартою. На даний момент його затримано згідно зі ст. 208 Конституції України, а саме за зберігання, придбання та збут вогнепальної зброї.

Подальші обставини скоєного злочину встановлюються.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*