Втручання директора НАБУ у вибори США завдало величезної шкоди Україні

Narodna-pravda.ua

Олександра Решмеділова, кандидат філософських наук, в студії програми «По суті» на телевізійному каналі «112 Україна» заявила, що втручання у вибори США Артема Ситника і депутата Сергія Лещенка дискредитувала Україну на міжнародній арені. Артем Ситник є на даний момент головою Національного антикорупційного бюро.

Згідно зі словами Олександри Решмеділової, багато українських політиків були причетні до виборів у Сполучених Штатах. І ставки на перемогу одного з кандидатів лише мала частина української причетності. Адже більшість українських політичних діячів ставило на перемогу Хіларі Клінтон, всіляко цьому сприяє.

Але відомо, що Окружним адміністративним судом міста Києва визнано, що діями директора НАБУ Артема Ситника і парламентарія Сергія Лещенка було завдано шкоди націнтересам України. Дані особи оприлюднили інформацію про те, що в списках «чорної бухгалтерії» Партії регіонів був Пол Манафорт. У свою чергу, суд встановив залежність між оприлюдненням цієї інформації та доглядом Манафорта з посади керівника виборчої кампанії Дональда Трампа, на той момент кандидата на пост Президента Сполучених Штатів.

Представник «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що факт політичних причин у «справі Манафорта» є очевидним. За словами Медведчука, замовна діяльність директора НАБУ, нардепа, а також інших осіб їх угруповання, метою яких було втручання у виборчі процеси Сполучених Штатів, повинна бути чітко оцінена владою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*