Пашинського допитали у справі про шахрайство

glavk.info

Співробітники київського відділу поліції провели допит Сергія Пашинського, нардепа українського парламенту, представника партії «Народний фронт», голови комітету з нацбезпеки. Допит стосувався справи його підлеглої Тетяни Блистів, колишньої глави секретаріату комітету, яка звинувачена в шахрайстві.

Пашинський повідомляв, що у ході перевірки, яку він ініціював, була виявлена інформація про 2 призначення на посаду помічника-консультанта. Даних осіб глава комітету ніколи не бачив. Також була виявлена велика кількість документів від імені Пашинського, стосовно нарахування зарплат помічникам-консультантам, підписи на яких ставилися під сумнів. Копії цих документів були передані слідству.

Згідно з інформацією наданою Пашинським, Блистів, починаючи з 2014 року, займалася питаннями діловодства, які стосувалися роботи помічників-консультантів, а саме їх найманням і нарахуванням зарплати. Також був підтверджений факт того, що Пашинський не підписував документів про підняття зарплат або нарахування премій особам даних посад. Окрім цього він повідомляє, що екс-голова секретаріату зверталася до нього з метою найняти співробітника для роботи з поштою, але факту підписання документів, що стосуються даного питання, він не пригадує.

Раніше повідомлялося, що 1 листопада минулого року секретар Сергія Пашинського Тетяна Блистів була звільнена через порушення присяги держслужбовця. Блистів, у свою чергу, розповіла про погрози вбивства з боку Пашинського.

Нагадаємо, що у липні 2018 року Нацполіцією було розпочато кілька розслідувань. Перше стосувалося факту замаху на заволодіння коштами Тетяною Блистів, що має шахрайський характер, розкрадання держкоштів за допомогою необґрунтованої виплати заробітних плат та премій співробітникам і заступнику голови секретаріату. Друге розслідування стосується того, що Тетяна Блистів декларувала неправдиву інформацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*