Названо чергового претендента на президентську посаду України

Nrusumy.ucoz.ua

Парламентарій Віктор Кривенко офіційно затверджений як кандидат від партії «Народний Рух України» в майбутніх президентських перегонах. Про це повідомив сам нардеп на своєму профілі в Facebook.

Керівник повідомив, що крім затвердження його кандидатом на виборах-2019, він також обраний головою політсили в найближчий дворічний період.

Розпочато збір коштів для їх офіційного внесення згідно із законодавством – кандидат повинен надати два з половиною мільйони гривень.

Віктор Кривенко вперше потрапив до парламенту як нардеп від «Самопомочі» у 2014 році. Рік по тому він був виключений з партійних лав через свого голосу «за» децентралізацію. Потім в його депутатської діяльності був «Блок Петра Порошенка», який він залишив у кінці позаминулого року «за власним бажанням», після чого був обраний партійним головою «Народного Руху».

На восьме січня Центрвиборчкомом було зареєстровано чотири претенденти на найвищу державну посаду. На поточний момент ніхто з лідерів соцопитувань офіційно процедуру балотування не проходив: чинний голова держави, Володимир Зеленський та лідер Батьківщини Юлія Тимошенко ще не подавали документи в ЦВК.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*