«Жовті жилети» запідозрені в отриманні інформаційної підтримки з Росії

Dw.com

Речник уряду Французької Республіки Беньямін Гриву виступив із засудженням підтримки місцевих протестувальників, відомих як «Рух жовтих жилетів», з-за кордону.

Урядовий речник звернув увагу на інформаційну підтримку та фактичну рекламу «жовтих жилетів» на одному з російських телевізійних каналів, а також зазначив, що деякі політсили в Італії виступили з відкритою моральною підтримкою французьких протестувальників.

Гриву підкреслив, що одягання жовтого жилета не означає боротьбу за певні ідеї в зв’язку з тим, що в протестному русі беруть участь представники ультралівих і ультраправих організацій Французької Республіки.

«Рух жовтих жилетів» виник сімнадцятого листопада минулого року в зв’язку з протестами групи французьких громадян проти стрибка цін на паливо. Свою назву маніфестанти отримали через світловідбиваючу екіпіровку, яка стала їх характерною ознакою. Вимоги знизити ціни на паливо незабаром змінилися гаслами, що закликають чинного президента Емманюеля Макрона піти у відставку. Демонстрації знайшли масовість по всій Франції і часто оберталися сутичками з правоохоронцями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*