США озвучили прізвища головних українських спонсорів Манафорта

Bastion.tv

Телеканал CNN, висвітлюючи резонансне розслідування політтехнолога і лобіста Пола Манафорта, назвав українських фігурантів у його справі. За твердженням журналістів, які посилаються на інформацію з команди спецпрокурора Роберта Мюллера, олігархи Рінат Ахметов і Сергій Льовочкін тривалий час щедро оплачували роботу Манафорта в Україні.

CNN відзначає, що під час своєї роботи в українському політичному полі Манафорт отримав мільйони з офшорних рахунків двох українських олігархів.

Американське Міністерство юстиції попросило спецпрокурора зайнятися зв’язками певних українських громадян з Полом Манафортом на предмет координації Кремля з політичною кампанією Дональда Трампа, чинного президента США.

Льовочкін, як голова президентської адміністрації при Вікторі Януковичі, таємно переводив Манафорту мільйонні суми для отримання політичних консультацій, в той час як сам Манафорт, який в той час очолював президентську кампанію Трампа, намагався переказувати ці кошти в «інавгураційний комітет». Пізніше Манафорт зізнався в цьому в ході надання своїх показів перед судом.

Ахметов названий одним з найбагатших людей України, який надав послуги американця Віктору Януковичу. В результаті багаторічної співпраці лобіста зі Сполучених Штатів і Януковича, останній зміг здобути перемогу в президентських перегонах.

На виборах 2016 року в Сполучених Штатах Манафорт, за заявою спецпрокурора Мюллера, передавав результати американських соцопитувань Костянтину Килимнику, своєму діловому партнерові в Києві. Слідство у «справі Манафорта» підозрює Килимника у зв’язку з російськими спецслужбами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*