Українське посольство в Мексиці вимагає “внески на армію” при видачі віз

www.starlucktravel.com

Два громадянина Мексики поскаржилися на роботу українського посольства в їхній країні. За словами мексиканців, співробітники диппредставництва зажадали певну грошову суму для оформлення віз, необхідних при відвідуванні України.

Про подію розповів телеканал ТСН, який привів слова самих громадян Мексики. Ті змушені були заплатити суму, яку вимагали від них в консульстві, щоб відвідати нашу країну.

Один з них, адвокат за професією, заявив, що консул перед оформленням візи зажадав здати гроші на потреби Збройних сил України. Едуардо Сото Тревіно тричі звертався до посольства, і кожного разу перед процедурою оформлення візи на в’їзд в Україну йому демонстрували текст і вимагали написати аналогічний: в ньому йшлося про те, що особа здійснює благодійний внесок від вісімдесяти до ста доларів США для отримання візи. Обумовлюється, що ця сума йде окремо від візового збору.

Мексиканський адвокат назвав прізвище дипломата, який вимагав внесок: це була, за його твердженням, консул Анна Пророк. Кожен раз Едуардо Сото Тревіно платив сто доларів для оформлення візи і не менше вісімдесяти в якості «добровільного» внеску.

Другий мексиканець з журналістського розслідування ТСН підтвердив, що в будівлі консульства вивішений текст про добровільні внески з метою підтримки Збройних сил на Донбасі. Сергіо Пенья Серрано висловив обурення нав’язливістю вимог по благодійності. Він також звернув увагу на те, що Анна Пророк прийняла гроші «добровільного внеску» особисто, на задньому дворі посольської будівлі.

МЗС провів перевірку через скарги мексиканців, проте порушень в роботі диппредставництва не знайшов. Представник зовнішньополітичного відомства повідомив, що збір на потреби армії є добровільним з 2014 року, і «ініціативно окремі» працівники посольства збирали гроші на лікування поранених військовослужбовців в столичному військовому госпіталі. Однак журналісти у свою чергу не знайшли фактів передачі цих коштів в даний медичний заклад.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*