За минулий рік в Україні зафіксовано майже дві тисячі справ за дезертирам

merezha.co

За дев’ятимісячний період минулого року в суди різних регіонів та інстанцій були передані тисяча дев’ятсот матеріалів по таких справах, як дезертирство, самовільне залишення місця несення військової служби, а також ухилення від обов’язків військовослужбовця.

Цифри були приведені Головною військовою прокуратурою у відповідь на журналістський запит. В офіційному повідомленні відомства зазначається, що при 1900 обвинувальних актах за фактами ухилення від військових обов’язків і аналогічними правопорушеннями, було подано два клопотання щодо звільнення від відповідальності (по двом підозрюваним особам відповідно).

Головна військова прокуратура повідомила також, що аналіз статистики та порівняння минулого і позаминулого років показує, що спостерігається тенденція до зниження вчинення подібних правопорушень.

За період з 2014 року по вересень 2018 року військовими прокурорами було передано в суд 11 тисяч 292 звинувачення за статтями КК України про дезертирство, самовільне залишення місць служби та ухилення. За цей же період суди отримали шістдесят шість клопотань щодо звільнення від відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*