Кінцеві підсумки воєнного стану України були засекречені

myukraina.com.ua

У відповідь на журналістський запит Інтернет-видання «Українські новини» президентська Адміністрація офіційно повідомила, що документ, який підсумовує тридцятиденний період воєнного стану, виявився засекреченим.

Головний департамент Нацбезпеки і оборони повідомив, що засідання РНБО, на якому розглядалися підсумки виконання заходів в ході оголошеного воєнного стану, проводилося в закритому форматі. Про це повідомляється в Головному департаменті забезпечення доступу до публічної інформації президентської Адміністрації. Там же уточнюється, що розглянута на закритому засіданні РНБО інформація має гриф секретності.

Нагадаємо, що 25 листопада прикордонники РФ силами своїх надводних плавзасобів атакували три кораблі ВМСУ і захопили їх разом з екіпажами, поранивши в ході агресії шістьох українських моряків. Наступного дня голова держави ініціював оголошення воєнного стану. Воно було оголошено на тридцятиденний період в десяти регіонах, які межують з Російською Федерацією, а також територією Придністров’я, яка не підпорядкована уряду Республіки Молдова.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*