Експерт: у Гриценка та Садового майже немає шансів на виборах президента

365.co.ua

Експерт в галузі політології Валентин Гладких виступив із заявою, в якій зазначив, що Гриценко та Садової прийняли рішення не створювати об’єднання, оскільки у них немає реальних можливостей для перемоги на президентських виборах. Він вважає, що дані претенденти прийняли рішення брати участь у виборах не для перемоги, а для реалізації власних цілей. Так вони вирішили нагадати населенню про себе, а також вивести власні політсили у ВРУ. Він також зазначив, що якщо б на теоретичному рівні можливість перемоги зазначених претендентів існувала, то й на створення об’єднання також були б шанси, а оскільки жоден з кандидатів не має шансів перемогти, то й цілей об’єднуватися у них немає.

Також політолог підкреслив, що шанси на перемогу даних претендентів низькі у першу чергу тому, що вони не роблять акцент на реальний електорат, крім цього у них немає партійних структур, що реально функціонують. Так, зазначені кандидати мають значення в інформаційній сфері, але не в реальному світі. Крім того, їх безуспішні спроби представити себе як альтернативний варіант чинної влади, на думку експерта, є смішними.

Одночасно з цим, експерт зазначає, що електорат у Гриценка, Садового та ще низки претендентів на пост голови держави, які позиціонують себе демократами, дуже обмежений. Таким чином, якщо вони не об’єднуватися, то все, з чим вони зможуть зіткнутися – це конкуренція. Однак перспектив на об’єднання політичних сил Садового та Гриценка перед виборами до ВРУ дуже мало. Як зазначається, ймовірність того, що на парламентські вибори дані політичні сили підуть окремо – більше. Пояснює це експерт тим, що у кожної з партій є свої джерела фінансування та свої люди, які хочуть пройти до ВРУ за списками.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*