Ляшко планує підпорядкувати держструктури ВРУ

multiport.online

Голова Радикальної партії Ляшко в інтерв’ю інформаційному агентству «Цензор.нет» зазначив, що він буде автором ініціативи, відповідно до якої, усі державні структури повинні входити у підпорядкування Верховній Раді. Він підкреслив, що, якщо вже створені такі структури як антикорупційне бюро, то вони повинні розслідувати усі резонансні провадження. Як зауважив депутат, керівники таких органів отримують мільйонну зарплатню, тому він сподівається, що вони зможуть показати якийсь результат. Також він вважає, що керівники даних структур відробили свій заробіток лише в тисячну долю.

Ляшко зауважив, що наша країна – унікальна, оскільки за останні роки в ній було створено безліч антикорупційних органів, від яких немає жодної користі, а функціонують вони вже більш як чотири роки. За увесь цей час вони знаходять лише відмовки, щоб обґрунтувати відсутність результату: то суди в них не працюють, то ще щось. Проте чинному Генпрокурору Луценко нічого не завадило повернути до бюджету півтора мільярда доларів, а зазначені структури й досі не дали жодних результатів.

Голова радикалів також наголосив, що зараз суть проблеми полягає в тому, що усі новостворені структури перейняли модель попередніх органів та стали лише інструментом у політичній боротьбі. Саме тому, після виборів голови держави Ляшко має намір підпорядкувати усі ці структури ВРУ та змінити в них керівництво. Депутат підкреслив, що мова йде про Національне антикорупційне бюро, Генпрокуратуру, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру ті інше.

Також Ляшко додав, що аби реалізувати усе це, необхідно занести зміни до Конституції. Так, за президентством Ляшка Національне агентство запобігання корупції, САП, НАБУ, ГПУ, Служба безпеки, державне бюро розслідувань та інші структури будуть підпорядковуватись парламенту. Крім того, він має намір наділити депутатів правом звільняти глав зазначених структур за умовою виказання недовіри. Також планується, що для дієздатності парламенту буде скорочено кількість депутатів до 250 осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*