Поліція вважає, що законно затримала невинну людину у справі Гандзюк

Racurs.ua

У своєму інтерв’ю інформагентству «Українські Новини» голова Нацполіції Сергій Князєв інформує, що арешт Миколи Новікова, який не має відношення до вбивства співробітниці міської адміністрації Херсона Катерини Гандзюк, був проведений на законних підставах.

Він зазначив, що в рамках даного виробництва були затримані сотні городян, одним з яких виявився Новіков. Так, йому оголосили про підозру та затримали, такі дії не суперечать законодавству. Після цього проводилися низка перевірок, які дали свої результати. Так, залишилося дочекатися лише підсумків останньої перевірки, яку проводила Тимчасова слідча комісія ВРУ.

Крім цього, Князєв зазначив, що передача справи про вбивство активістки Службі безпеки – це ініціатива Національної поліції. Таке рішення було прийнято виходячи з міркувань безпеки правоохоронців. Таким рішенням, співробітники поліції будуть захищені від впливу зловмисників.

Поряд з цим, голова Національної поліції додав, що зараз вже встановлені майже всі учасники даного злочину, серед яких виконавці, співвиконавці, організатори, а також підбурювачі. Крім того, кілька підбурювачів вже притягнули до відповідальності.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*