В Одесі був заарештований «активіст», який вимагав гроші у підприємця

www.dobovo.com

У прес-центрі Нацполіції інформують, що одеськими правоохоронцями був затриманий «активіст», який влаштував демонстрацію під торговою точкою одного з місцевих підприємців та вимагав у нього велику суму коштів. Як повідомлялося, громадянин вимагав, щоб підприємець заплатив йому дві тисячі американських доларів.

У прес-центрі наголошують, що житель міста, який є членом однієї з громадських організацій, використовував це членство та під надуманим приводом про перевірки того, наскільки законна будівля торгового павільйону, домовився про зустріч з приватним підприємцем.

Як зазначається, зловмисник став погрожувати потерпілому, що знищить його майно, якщо той не заплатить йому певну суму грошей. В підтвердження своїх слів, «активіст» провів під павільйоном мітинг, в ході якого, учасники частково пошкодили будівлю.

Потерпілий проінформував про інцидент співробітників поліції, у зв’язку з чим, було відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 189 КК. Також у поліції зазначили, що першу частину грошей, сума яких сягала восьмисот доларів, зловмисник отримав ще наприкінці минулого року, однак, коли підприємець передавав решту суми, вимагача затримали.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*