Землі сільгосппризначення продають всупереч мораторію в Україні

Eatrade.pro

Колишній парламентарій ВРУ, радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол виступив із заявою в якій відзначив, що наразі понад чотирьох мільйонів гектарів нашої землі знаходять у власності компаній інших держав. Він наголосив, що ці землі вже не належать нашій країні, крім того, ще три мільйони гектарів чекають своєї черги на продаж іноземним корпораціям.

В одній із соціальних мереж екс-депутат наголосив, що не може повірити в той факт, що представники влади або парламентарі не мають відомостей про цю ситуацію. У зв’язку з цим, він вдався в питання, чому ж тоді влада мовчить та ніяк не реагує вже протягом тридцяти років. Він також додав, що це питання є риторичним.

Крім цього, Апостол звернув увагу на те, що впроваджений мораторій на торгівлю землями сільгосппризначення жодним чином не впливає на той факт, що в країні існує тіньовий ринок землі, який має попит протягом багатьох років. Колишній нардеп пояснює, що цей мораторій є свого роду лише моральним запобіжником, проте він ніяк не впливає на зупинення рейдерства, захвату, корупції, зменшення податків, безстрокову оренду тощо. Таким чином, якби даний мораторій не був введений, то це лише б узаконило всі ці дії, та дало стимул на купівлю земель за допомогою шахрайських схем по низьким цінам.

Так, політик впевнений, що справжній мораторій був би тоді, коли влада прийняла закон, що прописує хто може купувати дільниці сільгосппризначення, яка має бути ціна, які державні структури повинні контролювати процес та інше. Проте у нас такого закону немає, є лише тіньовий ринок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*