Глава Нацполіції: у розслідуванні вбивства Павла Шеремета просувань немає

News.pn

Голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив в одному з інтерв’ю, що не відбувалося прориву у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Згідно зі словами Князєва, даний злочин є висококваліфікованим. Матеріальних доказів, які були залишені злочинцями, недостатньо. Їх кількість настільки мала, що у разі, якби було встановлено особу, що порушила закон, пред’явити їй звинувачення і на сьогодні вкрай складно.

Повідомляється, що оперативниками було зібрано максимальна кількість матеріалів, які можуть допомогти у справі. Серед них відеоматеріали, радіорозвідка, аудіоматеріали, докази, які були зібрані на місці злочину, шляхи підходу та відходу правопорушників, також була зібрана інформація про останні тижні з життя жертви.

У свою чергу, голова Нацполіції не позначив будь-яких перспектив у розслідуванні справи Павла Шеремета. Князєв заявив, що буде великим подвигом, якщо хто-небудь зі службовців поліції зможе оголосити, що злочинцеві оголошено про підозру. Але при цьому, Князєв додав, що завжди є шанс, що правопорушення буде розкрито. Також він оголосив, що називати справою честі для правоохоронних органів – справу Шеремета, неправильно.

Юрій Луценко, генпрокурор, у грудні заявив, що число підозрюваних у справі вбивства журналіста значно зменшилося.

Нагадаємо, що в липні 2016 Павло Шеремет помер внаслідок вибуху машини, в якій він знаходився. Дана подія сталася на перетині центральних вулиць Києва.

Також повідомлялося, що в липні 2017 року Нацполіція засекретила всі дані про рішення, прийняті судами у справі вбивства журналіста.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*