«Батьківщина» вимагає розслідувати напад на активіста в Кривому Розі

Apostrophe.ua

На офіційному сайті Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» опублікувала інформацію, згідно з якою, об’єднання наполягає на проведення розслідування та вжитті запобіжних заходів проти тих, хто замовив, організував та виконав напад на активістів політсили. Зазначається, що таку вимогу було висунуто у зв’язку з тим, що 9 січня у Кривому Розі було скоєно напад на депутата центрально-міської райради Вадима Мірозяна.

Так, в повідомленні наголошується, що партія звертається з закликом до правоохоронних структур, щоб ті в обмежені часові рамки з’ясували хто замовив, організував та виконав зазначений напад. При цьому, всіх винних необхідно притягнути до відповідальності. Також зазначається, що правоохоронці мають розслідувати й попередні напади на активістів партії та на її місцеві осередки.

Крім цього, варто зазначити, що представники «Батьківщини» наполягають, що цей напад має мотиви політичного характеру, у зв’язку з чим, вони закликають представників державної влади зупинити терор, спрямований на опонентів.

Водночас, у повідомленні підкреслюють, що в середу проти активіста партії Мірозяна троє людей застосували газові балончики, після чого здійснили удар по голові сталевою трубою та жорстко побили. На даний момент, потерпілий госпіталізований, лікарі діагностували черепно-мозкову травму та низку переломів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*