Україна готується до розірвання близько 40 двосторонніх договорів з Росією

www.all.net.ua

Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, у студії ток-шоу «Ситуація» на телевізійному каналі «Прямий» зробив заяву відносно того, що на даний момент Україна розглядає розірвання близько 40 угод з РФ, що мають двосторонній характер.

За словами Юрія Гримчака, в міжнародний суд Україною вже подано позов відносно порушення Конвенції ООН з морського права. В даному позові йдеться про будівництво Кримського моста. Також знаходиться в процесі або вже існує позов відносно захоплення Росією наших судів в Азовському морі поблизу Керченської протоки.

Політик зазначив, що постійно моніториться оцінка ризиків, до яких призведе розірвання договору про спільне користування Азовського моря. Даний договір був підписаний з РФ У 2003 році. Заступник міністра Юрій Гримчак нагадав слова Клімкіна, які стосуються того, що на даний момент розглядається питання розірвання близько 40 договорів, укладених з РФ. Дана процедура почалася після прийняття рішення про відмову від продовження договору про співпрацю.

Гримчак зазначив, що велика кількість подібних угод вже розірвана, в тому числі угоди, які носять як міждержавний характер, так і міжурядовий. Процес уже почався, просто він не оприлюднюється.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*