Журавський заявив, що уряд України є банкрутом

Politeka.net

Віталій Журавський, політичний діяч, правознавець, нардеп III, VI, VII скликань Верховної Ради України заявив, що на сьогодні уряд України давно збанкрутів та існує коштом кредитів.

Політик повідомив, що нинішній уряд більшою мірою залежить від кредитів, які надає захід. Згідно з його словами, українська держава має борг розміром в 15,8 млрд доларів, що є рекордною сумою.

Понад 80% складає сумарна заборгованість України стосовно до показника валового внутрішнього продукту. З цього Віталій Журавський зробив висновок, що українська влада є цілковитим банкрутом. Згідно з думкою політичного діяча, в разі якщо борг держави становить 40% стосовно до ВВП, це поганий знак для уряду будь-якої країни. Наша держава володіє показником більше ніж 80%, отже поточна влада довела Україну до такого стану, що вона має найбільший борг, і знаходиться в залежному стані, що призвело до управління ззовні.

Раніше повідомлялося, що директор Громадської спілки «Економічний дискусійний клуб» Олег Пендзин повідомив, що наша держава не може відмовитися від співпраці з Міжнародним валютним фондом, оскільки потребує коштів, які отримує від установи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*