Спецпрокурор США у своєму розслідуванні торкнувся «глави про Україну»

M.dw.com

Інформаційне агентство «The New York Times» інформує, що спецпрокурор Сполучених Штатів Америки Роберт Мюллер в рамках свого розслідування звернув увагу на «главу про Україну». Відзначимо, що даний прокурор відомий тим, що веде слідчі дії щодо втручання Росії у виборчий процес американців. Так, спецпрокурор почав з вивчення переліку осіб з України, які були присутні на інавгурації чинного голови США Трампа.

Як зазначають джерела, знайомі з подробицями розслідування, Мюллер та низка інших прокурорів вже провели опитування кількох осіб з метою встановлення шляхів запрошення наших співвітчизників на інавгурацію американського лідера. Крім того, було поставлено низку питань про тих осіб, з якими бачилися представники української політики та бізнесу, та про зачеплені ними темах.

Як повідомляє «The New York Times», зазначений захід відвідали кілька десятків представників української політики та бізнесу. Підкреслимо, що на сьогодні відомо, що дану подію відвідали такі парламентарі ВРУ як Сергій Ківалов, Віталій Хомутинік, Борислав Береза, колишній депутат Андрій Артеменко, а також скандально відомий представник бізнес-еліт Павло Фукс.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ваш інтерес до»Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*