Україна проведе наймасштабніші за останні 27 років авіаційні навчання

фото: hdwp.ru

Міжнародні авіаційні навчання «Чисте небо – 2018», які пройдуть у жовтні цього року, стануть наймасштабнішими за часи незалежності України. Буде задіяно більше 40 літальних апаратів та сотні військовослужбовців як з України, так і з країн-членів НАТО. Навчання триватимуть близько двох тижнів.

Відпрацювання тактичних завдань без застосування бойового озброєння буде проходити в районі певних аеродромів, переважно в західній частині України, а також над територією Польщі та Румунії.

Авіація України буде представлена 20 літаками різних типів, гвинтокрилами та БПЛА, та різними групами і підрозділами вогневої підтримки. США будуть представлені як льотними екіпажами, так і наземними силами і засобами, в цілому в Україну прибуде понад 10 одиниць авіаційної техніки.

Разом з українськими та американськими пілотами завдання в небі будуть виконувати їхні польські та румунські колеги на літаках F-16C. Ще близько 10 країн НАТО планують задіяти передових фахівців авіаційного напрямку.

Під час навчань планується відпрацювати дії з авіаційного прикриття та підтримки, реалізувати спільні завдання з десантування вантажів та особового складу, забезпечення їх прикриттям як днем, так і вночі, супроводу операцій з пошуку та рятування особового складу, а також виконання завдань з аеромедичної евакуації.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*