Тимошенко: з ненавистю та агресією потрібно боротися за допомогою добра

vedomosti-ua.com

Голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та кандидат на пост голови України Юлія Тимошенко виступила з ініціативою проведення флешмобу, присвяченого до Всесвітнього дня «спасибі». В рамках даного заходу вона пропонує всім громадянам нашої держави висловлювати подяку рідним та близьким людям.

У своєму профілі в соціальній мережі «Facebook» кандидат у президенти запропонувала українцям відсвяткувати хоч маловідоме в нашій державі, але дуже тепле свято. Вона підкреслює, що для того, щоб це зробити, не потрібно докладати особливих зусиль. Все, що потрібно зробити – подякувати рідних та близьких людей, які піклуються та переживають за вас. Подяку потрібно висловити просто так, без будь-яких причин або ж приводів.

Тимошенко також зробила акцент на тому, що саме такі масові заходи наділяються більшим змістом, саме вони поєднують в собі всю теплоту, добро та любов, що є у світі.

Крім того, політик закликає боротися з ненавистю та агресією виключно за допомогою добра. Вона також підкреслила, що вчені встановили, що, якщо людина посміхається, то в неї піднімається настрій, а, якщо він висловлює подяку, то стає більш щасливим.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*