Чому Порошенко скасовує «Томос-Тур»

Oligarh.media

Раніше стало відомо, що під час свого «Томос-Туру», Президент Петро Порошенко, планував приїхати в обласний центр Волинської області місто Луцьк.

Вчора він відвідав сусідню Рівненську область. Після візиту в Рівне, ряд ЗМІ, в тому числі близьких до Президента, опублікували повідомлення про те, що Президент відвідає Луцьк 11 або 15 січня.

Пізніше стало відомо, що візит до Луцька має стати “несподіваним” – Адміністрація Президента не розкривала ні часу, ні точного місця візиту Порошенка. Глава держави хотів відвідати місцевий драмтеатр, де планував провести зустріч з “заздалегідь підготовленими людьми”.

Пізніше обурені поводженням Президента депутати Волинської обласної ради, звернулися до обласної адміністрації, а так само до Служби безпеки України з вимогою повідомити точний час і місце візиту Порошенка.

Депутати Луцької міської ради, побоювалися, що Президент не допустить на зустріч ні їх, ні незалежних журналістів, а проведе зустріч зі спеціально підготовленими людьми».

У своєму зверненні депутати висловили вимоги, що під час візиту Порошенка, було здійснено законне право депутатів на висловлення власної думки, і думки їх виборців, так само вони застерегли главу СБУ і волинського губернатора від створення перешкод депутатам під час зустрічі з Президентом. Дане звернення було підписано главами фракцій «УКРОП» «Батьківщина» і «Свобода», а так само окремими депутатами.

А причина скасування «Томос-Туру» проста – Президент не хоче чути незручних запитань простих, пересічних українців, які втомилися жити за нинішньої корупційної влади.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*