Порошенко: Україна забезпечуватиме ринок Євросоюзу

Ckp.in.ua

В рамках щорічного форуму з економіки, який пройде у Давосі в період з 22.01.19 по 25.01.19, голова України Порошенко проведе низку зустрічей з представниками Інвестиційної ради. Варто зазначити, що до Ради входять представники одних з найбільших корпорацій, які вкладають інвестиції в нашу державу.

В ході свого виступу на Рівненщині голова нашої держави виступив із заявою, що інвестори прибудуть на форум з метою, щоб задекларувати своє рішення про пролонгацію інвестування в нашу країну. Так, капітали тих корпорацій, з представниками яких у президента пройде зустріч, досягають трильйону американських доларів.

Також лідер зауважив, що ті санкції, які впроваджує проти нашої держави Російська Федерація, являють собою лише стимули для вітчизняних виробників, які мають намір співпрацювати у торговельній сфері з Європейським Союзом. Варто зазначити, що мова йде про останні санкції, впроваджені Росією, які передбачають заборону на ввезення деяких товарів.

Президент додав, що, таким чином, половина продукції, що виробляє Україна, буде забезпечувати ринок Євросоюзу, який є одним з найбільших у світі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*