З-за конфлікту з губернатором Львівщини голови районних адміністрацій виявилися корупціонерами

Ukranews.com

Стало відомо, що за останні шість місяців, правоохоронці затримали трьох глав районних держадміністрацій, всіх за підозрою в корупції. Голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка заявляє, що в області ведуть безкомпромісну боротьбу з корупцією, але чи так це?

Журналісти засумнівалися в словах Олега Синютки, бо за дивним збігом обставин, всі чиновники, перед затриманням, мали конфлікти з головою обласної адміністрації.

За словами експертів, корупціонери лише віддані в жертву суспільству, з них зробили «козлів відпущення» лише для того, щоб відвести увагу від справжніх корупціонерів. На думку ЗМІ Синютка може використовувати свої зв’язки в СБУ і Нацполіції для того, щоб прибирати голів районів, які пішли з ним на конфлікт, виставляючи їх як корупціонерів.

Цікавим є і той факт, що офіційний сайт ЛОДА, вперше за історію свого існування, опублікував інформацію про обшук в кабінеті голови Старосамбірської райдержадміністрації буквально через лічені хвилини після обшуку на півтори доби випередивши правоохоронні органи

А ось голова Радехівського району, Тарас Калітка, якого правоохоронні органи теж звинувачують у корупції, взагалі відкрито заявив, що Олег Синютка йому не указ, і він має великі зв’язки в Києві, але як бачимо зв’язку в Києві не допомогли. Калітка підписав сам собі вирок, незабаром його так само звинуватили у хабарництві.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*