Порошенко: вже наступного року українська армія встане на один рівень з військами НАТО

Ukrainianwall.com

Таку впевненість президент пояснює тим, що зараз на оборону виділяється більше ніж 5% ВВП і тому українська армія інтенсивно нарощує свою міць. Виходячи з цього, глава держави впевнений – зараз наші військові протистояти навіть найсильнішим військам.

«Вже до 2020 року Збройні сили України будуть організованішим і на одному рівні з військами НАТО», — запевнив аудиторію Петро Порошенко.

Всупереч таким сміливим заявам президента країни, військові експерти та деякі політики все ж мають не такі «казкові» прогнози на цей рахунок. Так, днями міністр закордонних справ Павло Клімкін сказав, що Україна в найближчі п’ять років не зможе вступити в Північноатлантичний Альянс, а тим, хто «розкидається» подібними обіцянками, порадив не вірити – «це чиста брехня і введення в оману».

Колишній генсек Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен також стверджував, що для вступу України у військовий блок потрібно виконати ряд вимог, на реалізацію яких потрібно багато часу та коштів. Тому Київ не зможе претендувати на членство в альянсі в найближчі років 20.

Трохи раніше військовий експерт Олег Стариков в ефірі одного з українських телеканалів також сказав, що на даний момент Київ зміг впровадити тільки 2% необхідних стандартів Альянсу.

Зіставивши обіцянки з фактами можна лише говорити, що вже зараз з українського бюджету йдуть мільйони на те, щоб виконати вимоги НАТО, і, хоч це ми виконали всього лише на 2%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*