Затверджені кандидати на заміну чинного Генсека Ради Європи

pregel.info

Рада Європи розпочала розгляд претендентів на пост Генерального секретаря для зміни чинного керівника міжнародної організації Турбйорна Ягланда.

На офіційному Інтернет-ресурсі РЄ з’явився список з переліком чотирьох кандидатів на посаду Генсека, серед яких бельгійський віце-прем’єр Дідьє Рейндерс, екс-голова уряду Литви Андрюс Кубілюс (зараз законодавець в Сеймі своєї країни), колишній глава МЗС Греції і діючий парламентарій Дора Бакоянніс, а також віце-прем’єр, глава зовнішньополітичного відомства Хорватії і голова Кабміну Ради Європи Марія Пейчінович-Бурич.

На березень заплановано проведення співбесіду на вищий в Раді Європи пост, після чого остаточний перелік буде переданий Парламентській асамблеї організації, яка повинна визначити наступного генсека в червні поточного року. Він приступить до виконання своїх обов’язків з першого жовтня.

Норвежець Турбйорн Ягланд займає свою посаду з першого жовтня 2009 року. Раніше він очолював норвезький уряд, потім Міністерство закордонних справ своєї країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*