У Хмельницькому викладачів змушують агітувати за Порошенка

Vybor.news

Викладацький склад одного із загальноосвітніх закладів в Хмельницькому примушений займатися агітацією на користь чинного голови держави.

Про це розповіла Тетяна Проторченко, заступник партійного голови «Громадянсько-політичної платформи Надії Савченко». За словами Проторченко, про це їй повідомила одна з вчительок цієї школи в Хмельницькому, яка перебувала в розпачі й була залякана.

Вона додала, що в Хмельницькому шкільні вчителі змушені в обов’язковому порядку агітувати за чинного президента. На поточний момент вже розписані місцеві виборчі округи, на яких повинні вести агітаційну кампанію викладачі, які зобов’язані після цього відзвітувати.

Винагородою для них буде по одній тисячі гривень, при цьому вчителі повинні бути готові пропонувати грошову винагороду з метою заохочення інших людей до участі в голосуванні.

Співрозмовниця Проторченко зазначила, що шкільні викладацькі колективи в колі свого спілкування висловлюють образу за такі обов’язки, які покладені на них, проте після висловлювання свого невдоволення продовжують виконувати доручені їм завдання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*