«Укроборонпром» займеться виробництвом військової авіації та флоту

Ukranews.com

У своєму інтерв’ю на телевізійному ток-шоу «Ехо України» Сергій Омельченко, перший заступник керівника держконцерну «Укроборонпром», розповів про плани виробництва військової авіації. Ці проекти, за словами Омельченка, будуть здійснюватися в кооперації з партнерами України з Північноатлантичного Альянсу.

Він додав, що об’єднанням підприємств ОПК заплановано оновлення військового флоту. Буде добудований корвет, яким раніше займався один з приватних заводів суднобудування, який в даний момент визнаний банкрутом. Держконцерн вже розробив план добудови військового корабля. Питання про те, яке саме з підприємств займеться добудовуванням, розглядається на рівні Кабінету міністрів.

Багатоцільовий бойовий корабель проекту 58250 був розроблений у 2008 році, його початковий спуск на воду планувався через чотири роки. На даний момент перший корабель повинен зійти на воду у 2022 році. Раніше планувалося до 2026 року побудувати до дванадцяти кораблів цього проекту, однак плани постійно коректувалися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*