Ветеран АТО закликав ввести для олігархів податок в 95% на період війни

Lviv.sq.com.ua

Громадський активіст і керівник об’єднання учасників антитерористичної операції «Сармат» Тарас Костанчук заявив на своїй сторінці в Facebook, що олігархів необхідно примусити до підписання з державою «мирного договору». Згідно з цим «договором», найбагатші люди України повинні сплатити державні борги перед Міжнародним валютним фондом та іншими організаціями-кредиторами, через те, що з вини олігархів українці виявилися в борговій ямі, вважає Костанчук.

Керівник ГО «Сармат» додав, що олігархи повинні відзвітувати по приватизації ними стратегічних та інших державних підприємств у 1990-ті роки, після чого в добровільному порядку виплатити різницю від реальної вартості цих підприємств.

Костанчук додав, що під час війни та до повного повернення захоплених агресором територій олігархи повинні платити в державну казну податок, який досягає 95%.

У своєму відеозверненні активіст і колишній учасник АТО підкреслив, що олігархам слід відмовитися від втручання в політику, і зробити це вони повинні в письмовій формі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*