Дослідники виявили першу картину генія епохи Відродження

фото: www.telegraph.co.uk

В Римі 21 червня була представлена ​​картина великого італійського художника Леонардо да Вінчі, яку дослідники вважають найбільш раннім творінням автора.

На полотні зображений архангел Гавриїл, однак, за словами професора Ернеста Соларі, який вивчав цю картину більше трьох років, Леонардо да Вінчі зобразив самого себе. На думку професора, цим автопортретом творець епохи Відродження спробував відобразити важливий відрізок свого життя, коли з підмайстра він нарешті переріс у художника.

Соларі також звернув увагу на те, що юний да Вінчі, якому на період написання картини було всього 19 років, використовував досить складні техніки. Однією з таких є майоліка, що дозволяє зберегти яскравість фарб. Таким чином художник намагався продовжити життя своїм картинам, “віднайти рецепт вічного мистецтва”.

Крім самої картини вдалося виявити невелику плитку з підписом да Вінчі. Соларі спільно з графологом Іваною Розою Бонфанітой змогли розшифрувати напис, який складався з року народження італійського художника (1452), ініціалів (Леонардо да Вінчі), а також року створення самої картини (1471).

Крім того, Соларі припускає, що італійський маестро писав свою першу картинку з використанням машини, яку сам же і створив. Замальовки цього інструменту, який забезпечив появу на світ першого шедевра да Вінчі, зберігаються у Віндзорі.

Найближчим часом копію майоліки архангела і верстата можна буде побачити в Музеї винаходів Леонардо да Вінчі в Римі. Продавати картину не мають наміру, оскільки, на думку дослідників, вона безцінна.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*