Гриценко: на посаді Президента я буду переслідувати тільки націнтереси України

Apostrophe.ua

Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція» заявив, що якщо він стане президентом, всі його рішення будуть прийняті відповідно до націнтересів України, а на державні посади будуть призначені виключно професіонали.

У своєму виступі на форумі «Демократичних сил» 11 січня, після того як Гриценко був висунутий кандидатом на пост голови держави, він заявив, що не прийме угод, які не відповідають українським націнтересам. Не прийме законів, які не будуть підкріплюватися реальної ресурсною базою для їх виконання. Також законів, які обмежують права та свободи українських громадян.

Анатолій Гриценко додав, що в процесі виборчої кампанії їм будуть представлені кандидатури низку державних посад, серед яких генпрокурор, голова СБУ та голова Національного банку України. Особи на дані посади будуть мати такі риси, як професіоналізм, патріотизм, і порядність. Політичний діяч зазначив, що за словами більшості, він є «недоговороздатним» у випадках, якщо мова йде про приховування будь-яких злочинів або домовленостей подібного роду, і це відповідає реальності.

Політик заявив, що якщо він стане главою держави, він почне жорстку боротьбу з корупцією, при цьому жоден представник влади не посміє брати хабарі. Також було відзначено, що навіть членам партії «Громадянська позиція», якщо вони будуть залучені в корупційних схемах, не вдасться уникнути покарання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*