У суді продемонстрували офшори нардепа ВРУ Мартиненка

izbir.com.ua

У столичному Шевченківському суді були пред’явлені документи, що викривають колишнього парламентарія Миколи Мартиненка у володінні офшорної компанії під панамською юрисдикцією.

Документи, згідно з якими екс-нардеп отримував «відкати» на підрядах компанії «Енергоатом», були показані Олексієм Скибенко, співробітником Спеціальної антикорупційної прокуратури.

Обвинувач показав документ зі швейцарського банку, який ідентифікує бенефіціара компанії – Мартиненко, з його підписом. У тому ж документі є підпис людини, якого називають «правою рукою» обвинуваченого — Павла Скаленко.

У документах, отриманих від швейцарської сторони, фігурувала копія паспорта колишнього народного депутата. Його адвокати у відповідь заявили, що їх підзахисний не надавав банку Fortis Banque (Suisse) S.A. цих документів.

Раніше юристи з команди захисту Мартиненко закликали суд не розглядати ці документи, однак їх вимоги були відхилені. Сам обвинувачений рані заявляв, що в його інтересах якомога швидше приступити до вивчення цих доказів з метою їх спростування. Він також звинуватив сторону звинувачення в спробі затягнути судовий розгляд у його справі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*