У Москві викрадений український кримінальний авторитет Юрій Василенко

twit.su

У Росії співробітники ГУ Слідчого комітету порушили кримінальну справу у зв’язку з інцидентом в Москві, пов’язаним з викраденням людини. Група невстановлених осіб на Проспекті Миру відкрила вогонь з вогнепальної зброї та викрала чоловіка, помістивши його в багажник свого транспортного засобу.

Джерела засобів масової інформації серед російських силовиків повідомили журналістам, що викраденим є Юрій Василенко, представник українського криміналітету. Він є головним фігурантом у справі про вбивство екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова.

Російські слідчі, встановивши особу викраденого, провели обшук за його місцем проживання, вилучивши там травматичний пістолет, набої, засоби зв’язку і документи. На поточний момент співробітники СК РФ проводять комплекс заходів щодо встановлення місцеперебування жертви викрадення і злочинців.

Нагадаємо, що колишній російський депутат, який входив в російську Комуністичну партію, втік до України та попросив політичного притулку. Разом з ним бігла його дружина, оперна співачка Марія Максакова. Він був убитий в березні 2017 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*