Лідер “Самопомочі” запросив Вакарчука стати його соратником на виборах в Раду

Ua.utro.news

Андрій Садовий, львівський міський голова і голова партії «Самопоміч», заявив, що у нього відбулася зустріч з рок-музикантом, лідером рок-групи «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком.

На зустрічі з відомим музикантом мер Львова запропонував спільно формувати кандидатський список для виборів до Верховної Ради.

Розповідаючи про це одному з харківських видань, Садовий зазначив, що йому невідомі плани Вакарчука на вибори президента, однак побажав, щоб музикант по максимуму втілив свої амбіції політика на виборах до Верховної Ради, які мають відбутися восени поточного року.

Під час розмови Садовий розповів Вакарчуку про необхідність змін в істеблішменті., І запропонував йому формувати список гідних претендентів на депутатський мандат разом.

Нагадаємо, що раніше народний депутат Мустафа Найєм виступив із закликом до львівського міського голови, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка та фронтмену «Океани Ельзи» визначитися з єдиним кандидатом в президенти з них трьох. На думку нардепа, три політики повинні об’єднати зусилля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*